Контакт центр і технічна підтримка Hotpoint-Ariston

Технічна підтримка

Технічна підтримка

Контакт центр Hotpoint-Ariston пропонує цілу низку сервісних послуг, щоб розв`язати будь-яку проблему з Вашою технікою: усунути несправність, забезпечити технічне обслуговування, попередити виникнення складностей в момент експлуатації. Окрім того, тут можна запросити будь-яку інформацію консультаційного характеру, викликати технічного фахівця Hotpoint-Ariston тощо. Працівники Контакт центру, які обробляють Ваш запит та технічні спеціалісти, які постійно підвищують рівень кваліфікації, гарантують Вам оперативне та якісне обслуговування саме тоді, коли Ви його потребуєте. Щоб оперативно отримати технічну підтримку Hotpoint-Ariston, заповніть цю форму, вказавши причину свого звернення.

Надішліть нижченаведену форму, вказавши Ваші персональні дані і причину звернення. Спеціалісти технічної підтримки зв`яжуться з Вами протягом 24 годин від моменту отримання Вашого запиту (з понеділка по п`ятницю).


Оберіть причину звернення до центру технічної підтримки*:

Особисті даніВведіть текст Вашого повідомлення*:


Характеристики приладу

Інформація про прилад не є обов`язковою, але за її надання наш сервіс буде швидшим та якіснішим.

Серійний номер приладу Модель Дата купівлі Місце продажу
Додати продукт
Codice prodotto

Де знайти інформацію про модель та серійний номер приладу?

Інформація про модель та серійний номер вказана на першій сторінці Сервісного сертифікату та на табличці із заводськими даними, що прикріплена до приладу. Щоб переглянути місце розташування таблички, скористайтесь пошуком за фільтром.

Натисніть тут, аби ознайомитися з політикою обробки персональних даних.